_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

خلاقیت؛ اصلی اساسی در رمان دینی نوجوان
یک نویسنده گفت: در رمان دینی، اگر خلاقیت به خرج دهیم و از کلیشه‌گویی پرهیز کنیم، از آنجایی که فطرت انسان دین‌پذیر است، مخاطبان و به‌ویژه نوجوانان جذب آن می‌شوند.
تشکیل «کانون تبلیغی» در استان اصفهان
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اولین جلسه «کانون تبلیغی شهر اصفهان» با حضور برخی از مبلغان برتر شهر اصفهان در شهر مقدس قم برگزار شد.
بهره‌گیری از هدایت‌های اخلاقی قرآن مستلزم کوشش‌های علمی و روشمند است
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نقد ایده علمی «معیار تشخیص خیر و شر اخلاقی در قرآن» گفت: فهمیدن و بهره‌گیری از آیات و هدایت‌های اخلاقی قرآن مستلزم کوشش‌های علمی و روشمند و توجه به مباحث روشی است.
سومین نشست فصلی مبلغان تخصصی اصفهان
سرپرست اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف توانمندسازی و انتقال تجارب، سومین نشست فصلی مبلغان تخصصی اصفهان در سال جاری برگزار شد.
آیین رونمایی، معرفی و بررسی کتاب «فراتحلیل علل طلاق در ایران»
آیین رونمایی، معرفی و بررسی کتاب «فراتحلیل علل طلاق در ایران» در ایران با حضور نویسندگان، پژوهشگران و طلاب و دانشجویان علاقمند به حوزه خانواده برگزار شد.
هوش مصنوعی ابزاری برای انجام دقیق‌تر، سریعتر و راحت‌تر کارهای انسان
رئیس پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی هوش مصنوعی را پدیده‌ای جدید و مدعی فهم و تحلیل با توانایی ارائه خروجی اطلاعات دانست.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما